Hybrydowe Lampy solarne

Projektowane i produkowane przez naszą firmę lampy solarne to nowoczesne, energooszczędne rozwiązanie stosowane jako niezależny element bez konieczności doprowadzania energii elektrycznej. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy paneli fotowoltaicznych, w ciągu dnia efektywnie ładują wbudowane baterie, z których prąd pobierany jest do rozświetlania otoczenia po zmroku.

Taką technologię wykorzystuje się m.in.:

w miejscach niedoświetlonych przejść dla pieszych, ale z dostępem do energii słonecznej

w obszarach, gdzie nie opłaca się doprowadzać energii elektrycznej

w miejscach niebezpiecznych

na parkingach oraz wzdłuż ścieżek rowerowych.

Jakie są zalety montażu lamp solarnych?

Jesteśmy polskim producentem energooszczędnych, przyjaznych środowisku i jednocześnie bardzo efektywnych elementów oświetlenia drogowego, zbierając doświadczenie już od 1989 roku. Bazujemy wyłącznie na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dlatego nasze lampy solarne mają wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

bezpieczeństwo – niwelują zagrożenia dla pieszych poprzez doświetlanie przejścia dla pieszych po zmroku

energooszczędność – lampy są wyposażone w panele fotowoltaiczne, które zapewniają dużą żywotność

widoczność – zapewniają równomierne i dokładne oświetlenie asymetryczne

troska o środowisko – energia do zasilania pozyskiwana jest wprost ze Słońca, a więc jest to bezpieczne źródło światła bez emisji szkodliwych pierwiastków takich, jak: ołów i rtęć

łatwość montażu – brak okablowania

brak efektu migotania – lampy solarne nie emitują promieniowania podczerwonego i ultraoletowego

LAMPA SOLARNA NA ASYMETRYCZNE PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH
Lampa doświetlająca przejście dla pieszych z panelami solarnymi

Ze statystyk Komendy Głównej Policji wynika, że najwięcej pieszych ginie właśnie na przejściu. W 2018 roku było to aż 60%. W związku z tym bardzo ważne jest, aby zadbać szczególnie o doświetlenie i odpowiednie oznakowanie takich miejsc.

Kompleksowa oferta – projektowanie, montaż i serwis hybrydowych lamp solarnych

Nasza oferta obejmuje nie tylko projektowanie, produkcję oraz sprzedaż gotowych lamp solarnych do rozświetlania przejść dla pieszych i innych newralgicznych punktów infrastruktury drogowej. Świadczymy także usługi związane z ich montażem, trzymając się najwyższych standardów technologicznych. Urządzenia oświetleniowe możemy również objąć profesjonalną opieką serwisową – zadbamy o ich pełną sprawność i maksymalne wydłużenie żywotności.
W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z zespołem naszych doświadczonych pracowników. Doradzimy w wyborze odpowiednich drogowych lamp solarnych i zawsze zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

wykres wypadkoości - hybrydowe lampy solarne
Wykres sporządzono na podstawie statystyk Komendy Głównej Policji dostępnych na stronie policja.pl