Skontaktuj się z nami

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo „3D” Sp. z o. o
ul. Kijowska 20, 85-703 Bydgoszcz

Organ rejestrowy:
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000195469 NIP: 554-031-13-21, REGON: 008430036
Rachunek bankowy: 59 1020 1462 0000 7202 0125 6601
PKO BP, kod SWIFT BPKO PL

Sekretariat

Dział handlowy

Daniel Binder

tel.: +48 691 076 006

e-mail: daniel.binder@3d.com.pl

Ewelina Gruszka

tel.: +48 669 676 959

e-mail: ewelina.gruszka@3d.com.pl

Sebastian Strenk

tel.: +48 725 448 445

e-mail: sebastian.strenk@3d.com.pl

Michał Żarski

tel.: +48 605 577 114

e-mail: michal.zarski@3d.com.pl

Serwis

Dawid Szulc

tel.: +48 691 596 006

e-mail: dawid.szulc@3d.com.pl

Dominika Kulawiak

tel.: +48 665 923 631

e-mail: dominika.kulawiak@3d.com.pl

Realizacja montaży

Adam Gąsior

tel.: +48 669 550 335

e-mail: adam.gasior@3d.com.pl

Dział marketingu

Aneta Matusiak

tel.: +48 607 448 511

e-mail: aneta.matusiak@3d.com.pl

Mierniki prędkości WORD / OSK - serwis i kalibracja

Kacper Kocieniewski

tel.: +48 693 775 778

e-mail: kacper.kocieniewski@3d.com.pl

Dział księgowości

Ewa Powałowska

Główna księgowa

tel.: +48 603 118 611

e-mail: ewa.powalowska@3d.com.pl

Katarzyna Małolepsza

e-mail: katarzyna.malolepsza@3d.com.pl

Napisz do nas