Skontaktuj się z nami

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo „3D” Sp. z o. o
ul. Kijowska 20, 85-703 Bydgoszcz

Organ rejestrowy:
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000195469 NIP: 554-031-13-21, REGON: 008430036
Rachunek bankowy: 59 1020 1462 0000 7202 0125 6601
PKO BP, kod SWIFT BPKO PL

Sekretariat

Dział handlowy

Michał Żarski

Dyrektor działu handlowego

tel.: +48 605 577 114

e-mail: michal.zarski@3d.com.pl

Daniel Binder

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 691 076 006

e-mail: daniel.binder@3d.com.pl

Ewelina Gruszka

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 669 676 959

e-mail: ewelina.gruszka@3d.com.pl

Aleksander Dróżdż

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 725 722 220

e-mail: aleksander.drozdz@3d.com.pl

Dział marketingu

Aneta Matusiak

Specjalista ds. marketingu

tel.: +48 607 448 511

e-mail: aneta.matusiak@3d.com.pl

Dział serwisu

Dawid Szulc

Kierownik działu serwisu

tel.: +48 691 596 006

e-mail: dawid.szulc@3d.com.pl

Monika Kowalska

Specjalista ds. serwisu

tel.: +48 665 923 631

e-mail: monika.kowalska@3d.com.pl

Mierniki prędkości WORD / OSK - serwis i kalibracja

Kacper Kocieniewski

tel.: +48 693 775 778

e-mail: kacper.kocieniewski@3d.com.pl

Dział księgowości

Ewa Powałowska

Księgowa

tel.: +48 603 118 611

e-mail: ewa.powalowska@3d.com.pl

Dział konstrukcyjny

Mikołaj Garcarek

Kierownik działu konstrukcyjnego

tel.: +48 691 373 575

e-mail: mikolaj.garcarek@3d.com.pl

Andrzej Lubomski

Konstruktor

tel.: +48 605 577 113

e-mail: andrzej.lubomski@3d.com.pl

Planowanie procesów montażu

Adam Gąsior

Dyrektor działu planowania procesów montażu

tel.: +48 669 550 335

e-mail: adam.gasior@3d.com.pl

Produkcja

Rafał Kłosowski

Kierownik działu produkcji

tel.: +48 607 448 611

e-mail: rafal.klosowski@3d.com.pl

Magazyn / Dostawy towaru

Paweł Tobolski

Kierownik magazynu

tel.: +48 661 221 423

e-mail: pawel.tobolski@3d.com.pl

Napisz do nas