3Dsystemyinformacyjne

www.3d.com.pl
www.3dsystemyinformacyjne.pl
+48 605-577-114
michal.zarski@3d.com.pl

Miernik prędkośći najazdowej i średniej 3D-MP-003 Maxi - wersja dla Ośodków Ruchu Drogowego
Zdjęcia

Miernik prędkości Miernik prędkości najazdowej i średniej (3D-MP-003) 3Dspeed Miernik prędkości najazdowej i średniej (3D-MP-003) 3Dspeed Pomiar prędkości motor Miernik prędkości najazdowej i średniej (3D-MP-003) 3Dspeed Miernik kategoria A

Miernik prędkości najazdowej i średniej (3D-MP-003) 3Dspeed

Miernik prędkości najazdowej i średniej 3Dspeed Maxi

Mierniki prędkości najazdowej i średniej naszej produkcji pracują między innymi
w ośrodkach WORD:

Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz / Inowrocław, Chełm, Ciechanów, Elbląg, Gdynia/ Gdańsk, Kalisz, Kielce/ Ostrowiec Wielkopolski, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Nowy Sącz, Olsztyn, Płock, Przemyśl, Rzeszów, Tarnobrzeg, Tarnów, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra

Miernik prędkości jest urządzeniem pozwalającym dokonywać pomiaru prędkości chwilowej pojazdu oraz pomiaru prędkości na wyznaczonym odcinku.
W skład zestawu pomiarowego wchodzi:

Opis poszczególnych elementów:

Miernik prędkości najazdowej i średniej 3Dspeed Bramka najazdowa wykonana w zwartej obudowie aluminiowej umożliwiającej łatwe ustawienie na placu oraz transport. Elementy pomiarowe o dużej dokładności montowane techniką precyzyjną pozwalające uzyskiwać bardzo dokładny pomiar prędkości. System zasilania wyposażony w akumulatory żelowe o dużej żywotności. Całość zabudowana w hermetycznej konstrukcji pozwalającej na prace w każdych warunkach atmosferycznych.

Miernik prędkości najazdowej i średniej Bramka końcowa prędkości średniej wykonana z aluminium, łatwa do ustawienia i transportu. Bramka jest jednolitym elementem konstrukcyjnym służącym do ustawienia na końcu odcinka pomiarowego. System zasilania wyposażony w akumulatory żelowe o dużej żywotności.

Miernik prędkości najazdowej i średniej Wyświetlacz prędkości wykonany w hermetycznej obudowie aluminiowej. Może występować jako element przenośny montowany na statywie lub przygotowany do montażu na konstrukcji stałej. Front wyświetlacza osłonięty poliwęglanową płytą odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczone folią antyrefleksyjną. Elementy wyświetlające prędkość wykonane w technologii LED o bardzo dużej jasności i szerokim kącie świecenia. Widoczność wskazań wyświetlacza do 150 metrów. Wskaźnik prędkości dodatkowo może być wyposażony w dwa świecące pola jedno koloru zielonego oznaczające zaliczenie testu i drugie koloru czerwonego oznaczające nie zaliczenie próby. Dodatkowo na wyświetlaczu istnieje możliwość wykonania logo zamawiającego.

Wszystkie elementy systemu komunikują się ze sobą w sposób bezprzewodowy oraz posiadają własne zasilanie akumulatorowe. Sterowanie systemem pomiarowym odbywa się za pomocą pilota radiowego odpornego na zakłócenia.

Miernik prędkości najazdowej i średniej Parametry techniczne:
Gwarancja na działanie systemu: 12 miesięcy / dodatkowy rok gwarancji 10% ceny zestawu, każdy następny 5% ceny zestawu. Max. okres gwarancji to 4 lata

Serwis Gwarancyjny : Wymiana urządzenia na zastępcze w czasie naprawy gwarancyjnej w ciągu 24 godzin przy zgłoszeniu usterki do godz. 10:00, po godz. 10:00 serwis w ciągu 48 godz.

Nasz Miernik Prędkości Średniej i Najazdowej ( 3D-MP-003 ) 3Dspeed posiada Świadectwo Przeglądu i Kalibracji wystawiane przez naszą firmę oraz Świadectwo Wzorcowania wydane przez Okręgowy Urząd Miar w Łodzi.

Miernik prędkości najazdowej i średniej (3D-MP-003) 3Dspeed Maxi - Folder (PDF)
Świadectwo wzorcowania (PDF)
System pomiaru prędkości jazdy motocyklisty

Pomiar prędkości
System pomiaru prędkości jazdy motocyklisty jest nowoczesnym elektronicznym urządzeniem umożliwiającym pomiar prędkości obiektu poruszającego się między bramką startową a bramką mety. Wartość pomiaru jest wyświetlana na doskonale widocznej tablicy wskaźnikowej gdzie wyświetlacz prędkości o wysokości 305 mm widoczny jest ze 150 metrów.

Odległość bramki startowej od bramki mety jest wielkością dowolną w związku z czym w/w urządzenia można wykorzystać do pomiaru prędkości średniej podczas testu "SLALOM SZYBKI" oraz do określania prędkości początkowej przy teście "OMINIĘCIE PRZESZKODY".

Powyższe testy są fragmentem egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat. A wg nowych zasad.

Bramki startowa i mety są urządzeniami zasilanymi bateryjnie i komunikującymi się z tablicą główną w sposób bezprzewodowy natomiast tablica główna wymaga podłączenia do zasilania 230 V.

Kompletne urządzenie składa się z:
- Bezprzewodowej bramki startowej,
- Bezprzewodowej bramki mety,
- Tablicy wskaźnikowej ze stojakiem,
- Ładowarki do bramek.
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo "3D" Sp. z o. o.
ul. Kościuszki 27A, 85-079 Bydgoszcz
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000195469 / NIP: 554-031-13-21 / REGON: 008430036
www.3d.com.pl / www.3dsystemyinformacyjne.pl
tel. +48 605 577 114, 52 321 02 77, tel/fax. 52 321 15 12
e-mail: michal.zarski@3d.com.pl

ApexBMS Śledzenie flot samochodów elektrycznych

   WebDesign: Strony Internetowe Bydgoszcz